Todoist

ATC Erasmus+

Todoist


Dołącz do ponad sześciu milionów ludzi z całego świata, którzy dokonują wspaniałych rzeczy korzystając z Todoist – genialnie prostej listy zadań dla tych, co chcą być na bieżąco. Jeśli potrzebujesz narzędzia do współpracy ze swoim zespołem, śledzenia najważniejszych projektów, czy tylko do przypominania o zapłaceniu czynszu, Todoist pomoże Ci osiągnąć więcej każdego dnia.

O Todoist jako aplikacji zmieniającej życie napisały takie tytuły jak New York Times, The Wall Street Journal, Forbes, Lifehacker i wiele innych. Todoist działa doskonale na ponad piętnastu różnych platformach, w dwudziestu językach, motywując Cię do pracy i czyniąc ją wydajniejszą, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

„Jedna z najlepszych aplikacji z listą zadań w 2014 roku”. – Forbes

ZARZĄDZAJ SWOIMI ZADANIAMI Z KAŻDEGO MIEJSCA – NAWET OFFLINE

Możesz dodawać i wykonywać zadania, zmienić ich terminy z Twojego telefonu, tabletu, przeglądarki, konta pocztowego i z wielu innych platform – nawet offline! Dzięki automatycznej, całodobowej synchronizacji na wszystkich urządzeniach Twoja lista zadań zawsze będzie pod ręką.

PLANUJ NA PRZYSZŁOŚĆ I DOTRZYMUJ TERMINÓW

Czy zawsze zapominasz o wysłaniu miesięcznego raportu wydatków, czy też projektu do szkoły? Odtąd już nie będziesz. Możesz pilnować ważnych dat dzięki terminom i terminom cyklicznym. Możesz szybko przeglądać i ustalać priorytet zadań na dzień lub tydzień naprzód dzięki wizualnemu przeciąganiu i upuszczaniu zadań.

PROSTA, ALE DOSKONAŁA ORGANIZACJA

Możesz organizować swoją listę zadań jak nigdy dotąd dzięki podzadaniom, priorytetom zadań, podprojektom i oznaczaniu projektów kolorami. Todoist jest na tyle elastyczna, że poradzi sobie z każdym stylem organizowania, niezależnie, czy jest to metoda GTD®, czy prowadzenie prostej listy rzeczy do zrobienia.

BEZPROBLEMOWA WSPÓŁPRACA

Todoist ułatwia komunikacje, zarówno, gdy koordynujesz duży projekt, jak i gdy udostępniasz listę z zakupami. Aplikacja umożliwia współdzielenie projektów, przydzielanie zadań i dodawanie komentarzy. Natychmiastowe powiadomienia sprawią, że będziesz wiedział(a) o zmianach, jak te tylko się pojawią.

JAK BYĆ ZMOTYWANYM I PRODUKTYWNYM

Todoist Karma umożliwia monitorowanie i mierzenie produktywności, a także czyni z pracy zabawę. Punkty gromadzisz ustalając i wykonując zadania na dany dzień/miesiąc. Możesz śledzić swoje postępy za pomocą pięknych wykresów, kolorowanych według projektów.

MOŻESZ KORZYSTAĆ Z TODOIST RAZEM Z INNYMI APLIKACJAMI

Twoja lista zadań może być jeszcze bardziej użyteczna dzięki integracji z Google Drive, Cloud Magic, Sunrise Calendar, Toggl, IFTTT i wieloma innymi usługami. Twoja praca będzie jeszcze prostsza dzięki możliwości zapisania rzeczy z aplikacji na Twoim urządzeniu jako zadań Todoist – wystarczy je udostępnić aplikacji.

ZWIĘKSZ SWOJĄ PRODUKTYWNOŚĆ DZIĘKI PREMIUM ZA $29/ROK

▸ Możesz ustawić i otrzymywać powiadomienia push, przypomnienia e-mailowe i SMS według lokalizacji, dnia i godziny.

▸ Poprawisz swoją organizację pracy dzięki notatkom do zadań, ulepszonym etykietom i rozbudowanym filtrom

▸ Możesz dołączać do zadań pliki, nagrania dźwiękowe i zdjęcia z komputera, Dropbox i Google Drive.

▸ Możesz dodawać zadania przez e-mail i przeglądać listę zadań przez iCalendar.

▸ Dzięki funkcjom Todoist Karma możesz monitorować i zwiększyć swoją produktywność.

▸ A to nie wszystko!

Todoist: http://todoist.com

TD Business: http://todoist.com/business

Videos