27.02.2012

Kontakt

Akcelerator Wiedzy Technicznej®

Pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5
60-965 Poznań
telefon: +48 61 224 45 21, +48 881 962 035
e-mail: awt@put.poznan.pl

Współtwórcy AWT®

dr inż. Maciej Szafrański
Pełnomocnik Rektora Politechniki Poznańskiej ds. Akceleratora Wiedzy Technicznej®
telefon: +48 697 695 847
maciej.szafranski@put.poznan.pl

dr inż. Marek Goliński
marek.golinski@put.poznan.pl

mgr Krzysztof Grupka
krzysztof.grupka@put.poznan.pl

mgr Anna Tatarska

Zespół AWT®

mgr Paulina Bogacz

mgr Roberto Buchting Soza
roberto.buchtingsoza@put.poznan.pl

mgr Michał Fasiecki
michal.fasiecki@put.poznan.pl

dr in┼╝. Magdalena Graczyk-Kucharska
magdalena.graczyk-kucharska@put.poznan.pl

mgr inż. Przemysław Kozakiewicz
przemyslaw.kozakiewicz@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Jolanta Krysztofiak
jolanta.krysztofiak@put.poznan.pl

dr inż. Kujawińska Agnieszka
agnieszka.kujawinska@put.poznan.pl

mgr Klaudyna Bogurska – Matys
klaudyna.bogurska-matys@put.poznan.pl

dr inż. Małgorzata Spychała
malgorzata.spychala@put.poznan.pl

dr in┼╝. Ewa Wi─Öcek-Janka
ewa.wiecek-janka@put.poznan.pl

dr inż. Zbigniew Włodarczak
zbigniew.wlodarczak@put.poznan.pl

mgr Agnieszka Borska
agnieszka.borska@put.poznan.pl

dr in┼╝. Mariusz Branowski
mariusz.branowski@put.poznan.pl

mgr Tomasz Dworek
tomasz.dworek@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Krzysztof Jakubiak
krzysztof.jakubiak@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Ewelina Janke
ewelina.janke@put.poznan.pl

mgr Anna John
anna.john@put.poznan.pl

mgr El┼╝bieta Juchniewicz
elzbieta.juchniewicz@put.poznan.pl

Patryk K─ůtek
patryk.katek@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Joanna Kijewska
joanna.kijewska@put.poznan.pl

mgr Grażyna Kończewska
grazyna.konczewska@put.poznan.pl

Marcin Koper
marcin.koper@put.poznan.pl

mgr Joanna Kubiak
joanna.kubiak@put.poznan.pl

mgr Izabela Lewandowska
izabela.lewandowska@put.poznan.pl

mgr inż. Łukasz Marcinkowski
lukasz.marcinkowski@put.poznan.pl

mgr Marcin Mateja
marcin.mateja@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Monika Michalak

mgr Aurika Michalska-Wi┼Ťniewska
aurika.michalska-wisniewska@put.poznan.pl

lic. Dominik Narewski
dominik.narewski@put.poznan.pl

lic. Joanna Partyka
joanna.partyka@put.poznan.pl

inż. Krzysztof Płotkowiak
krzysztof.plotkowiak@gmail.com

mgr in┼╝. Robert Przybylski
robert.przybylski@put.poznan.pl

mgr Maria Repczyńska
maria.repczynska@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Marek Szczuka
marek.szczuka@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Martyna Szybiak
martyna.szybiak@put.poznan.pl

mgr inż. Dominika Trzcielińska
dominika.trzcielińska@put.poznan.pl

mgr in┼╝. Agata Wieczorek
agata.wieczorek@put.poznan.pl

dr hab. in┼╝. Magdalena Wyrwicka, prof. nadzw.
magdalena.wyrwicka@put.poznan.pl

in┼╝. Krzysztof Zagrocki
krzysztof.zagrocki@put.poznan.pl