Podsumowanie Marketing WORKSHOP #3

Podsumowanie Marketing WORKSHOP #3

28 listopada spotkaliśmy się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej na wydarzeniu WORKSHOP #3

Wydarzenie prowadzili przedstawiciele projektu ,,Czas Zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” i zarówno pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej dr inż. Maciej Szafrański  i dr inż. Marek Goliński.

W części merytorycznej poruszone zostaną dwa zagadnienia:

„Spójrz na produkt/usługę oczami odbiorcy” – O skutecznym wdrażaniu produktu oraz projektowaniu komunikacji marketingowej”, przez:

Natalia Kozanecka – Marketing Specialist w Concordia Design – zajmuje się działaniami marketingowymi w Lab150 oraz Concordia Taste. Copywriter oraz content manager z ponad 10-letnim doświadczeniem, pracowała w agencjach marketingowych oraz mediach. Tworzy strategie marketingowe oraz zarządza projektami. Zajmuje się również projektowaniem graficznym.

A także „Nowa Generacja Magii Motion Capture” – Rejestracja ruchu na najwyższym światowym poziomie przydatna w nauce, edukacji, rozrywce i biznesie, przez:

Michał Janowski – Entuzjasta analizy ruchu człowieka wykorzystującej technologię Motion Capture, zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. Zwolennik wykorzystywania nowoczesnych zdobyczy technologicznych w różnych dziedzinach życia. „Emerytowany” reprezentant polski w tańcach elektronicznych. Czynny działacz dydaktyczno-naukowy w świecie cyfrowym. Szczęśliwie „zmęczony” tata trzech córek oraz kierownik „Mocap” w eN Studios w Poznaniu.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 300 uczestników – dr hab. inż. Marcin Butlewski, prof. PP Prodziekan ds. współpracy z zagranicą i otoczeniem biznesowym, studenci kierunku Inżynieria Zarządzania PP, online uczniowie z  9 szkół technicznych z Wielkopolski i goście online. Jeśli Was zabrakło zapraszamy do nagrania z wydarzenia na kanał YT Przedsiębiorczy Zawodowcy.

Projekt jest realizowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego reprezentowany przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Politechnikę Poznańską, a przewidywany czas jego trwania to okres od września 2019 roku do czerwca 2023 roku.

Więcej informacji o projekcie „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” oraz dokumenty dotyczące realizacji praktyk i staży można znaleźć na stronie www.zawodowcy.org