2012.02.27

Cooperating Institutions

Schools participating in project ÔÇťTime for Professionals – Vocational Education in the Wielkopolska RegionÔÇŁ:

  1. Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie
  4. Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Papieża Jana Pawła II w Gnieźnie
  6. Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
  7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.
  8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie
  9. Zesp├│┼é Szk├│┼é Techniczno ÔÇô Elektronicznych w Kaliszu
  10. Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
  11. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie
  12. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie
  13. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole
  14. Zespół Szkół CKU im. Stefana Batorego w Koninie
  15. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
  16. Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie
  17. Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Koninie
  18. Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Ko┼Ťcianie
  19. Zesp├│┼é Szk├│┼é Rolniczych CKU w Ko┼Ťcielcu
  20. Zespół Szkół w Kórniku
  21. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU w Krotoszynie
  22. Zesp├│┼é Szk├│┼é┬á im. Powsta┼äc├│w Wielkopolskich 1918 ÔÇô 1919 w Krzy┼╝u Wielkopolskim
  23. Zesp├│┼é Szk├│┼é CKU im. Gen. D. Ch┼éapowskiego w Ku┼Ťlinie
  24. Zesp├│┼é Szk├│┼é┬á Elektroniczno ÔÇô Telekomunikacyjnych w Lesznie
  25. Zespół Szkół Technicznych w Lesznie
  26. Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie
  27. Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie
  28. Zesp├│┼é Szk├│┼é nr 3┬á im. prof. dr. Felicjana Cieszkowskiego ÔÇô Dembi┼äskiego w Mi─Ödzychodzie
  29. Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie
  30. Zesp├│┼é Szk├│┼é Zawodowych i Licealnych┬á im. dra Kazimierza Ho┼éogi w Nowym Tomy┼Ťlu
  31. Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Obornikach
  32. Technikum w Zespole Szkół w Opalenicy
  33. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim
  34. Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
  35. Zesp├│┼é Szk├│┼é Budowlano ÔÇô Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
  36. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie
  37. Zespół Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
  38. Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Pleszewie
  39. Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
  40. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
  41. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pile
  42. Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu
  43. Zespół Szkół  Zawodowych nr 1 w Poznaniu
  44. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu
  45. Zesp├│┼é Szk├│┼é ┼ü─ůczno┼Ťci w Poznaniu
  46. Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w Poznaniu
  47. Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu
  48. Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu
  49. Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu
  50. Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  51. Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach
  52. Zespół Szkół Zawodowych im. S. Bobrowskiego w Rawiczu
  53. Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
  54. Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy
  55. Zespół Szkół Ekonomicznych imq. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy
  56. Zespół Szkół nr 1 os. Mielżyńskiego w Swarzędzu
  57. Zesp├│┼é Szk├│┼é┬á nr 3 im. Hugona Ko┼é┼é─ůtaja w Szamotu┼éach
  58. Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Niet─ů┼╝kowie
  59. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie
  60. Zespół Szkół Technicznych w Śremie
  61. Zesp├│┼é Szk├│┼é Rolniczych im. Gen. J. H. D─ůbrowskiego w ┼Ürodzie Wielkopolskiej
  62. Zespół Szkół Technicznych w Trzciance
  63. Zespół Szkół Technicznych w Turku
  64. Zesp├│┼é Szk├│┼é Ponadgimnazjalnych nr 2 im. pp┼ék. dr. Stanis┼éawa Kuli┼äskiego w W─ůgrowcu
  65. Zespół Szkół w Wieleniu
  66. Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie
  67. Zespół Szkół Nr 2 we Wronkach
  68. Zesp├│┼é Szk├│┼é Politechnicznych im. Bohater├│w Monte Cassino we Wrze┼Ťni
  69. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach
  70. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie

Cooperating institutions for the implementation of the project ÔÇťTime for Professionals – Vocational Education in the Wielkopolska RegionÔÇŁ:


1.┬á┬á┬á Strostwo Powiatowe w Ko┼Ťcianie
2.    Starostwo Powiatowe w Obornikach
3.    Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
4.    Starostwo Powiatowe w Pleszewie
5.┬á┬á┬á Urz─ůd Miasta Poznania
6.    Starostwo Powiatowe w Rawiczu
7.    Starostwo Powiatowe w Słupcy
8.┬á┬á┬á Starostwo Powiatowe w W─ůgrowcu
9.    Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
10.    Starostwo Powiatowe w Złotowie