logo Politechniki Poznaskiej

Współpraca

Partnerzy

logo_partner1

Województwo Wielkopolskie

www.umww.pl

  • Lider w projekcie: Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe
  • Lider w projekcie: Partnerski związek nauki i postępu
  • Partner w projekcie: Wielkopolski system monitorowania i prognozowania

logo_partner2

Miasto Poznań

www.poznan.pl

  • Partner w projekcie: Wielkopolski system monitorowania i prognozowania

logo_partner3

Telewizja Polska Oddział w Poznaniu

www.tvp.pl/poznan

  • Partner w projekcie: Partnerski związek nauki i postępu

logo_partner4

Central Ostrobothnia University of Applied Sciences

web.cou.fi/Default.aspx

  • Partner w projekcie: Wielkopolski system monitorowania i prognozowania

Instytucje Współpracujące

Szkoły uczestniczące w projekcie „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe”:

  1. Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie
  2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie
  4. Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie
  5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Papieża Jana Pawła II w Gnieźnie
  6. Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
  7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wlkp.
  8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie
  9. Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu
  10. Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
  11. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kępnie
  12. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie
  13. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole
  14. Zespół Szkół CKU im. Stefana Batorego w Koninie
  15. Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie
  16. Zespół Szkół im. M. Kopernika w Koninie
  17. Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Koninie
  18. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie
  19. Zespół Szkół Rolniczych CKU w Kościelcu
  20. Zespół Szkół w Kórniku
  21. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU w Krotoszynie
  22. Zespół Szkół  im. Powstańców Wielkopolskich 1918 – 1919 w Krzyżu Wielkopolskim
  23. Zespół Szkół CKU im. Gen. D. Chłapowskiego w Kuślinie
  24. Zespół Szkół  Elektroniczno – Telekomunikacyjnych w Lesznie
  25. Zespół Szkół Technicznych w Lesznie
  26. Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie
  27. Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie
  28. Zespół Szkół nr 3  im. prof. dr. Felicjana Cieszkowskiego – Dembińskiego w Międzychodzie
  29. Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie
  30. Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych  im. dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu
  31. Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Obornikach
  32. Technikum w Zespole Szkół w Opalenicy
  33. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim
  34. Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
  35. Zespół Szkół Budowlano – Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim
  36. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie
  37. Zespół Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie
  38. Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU w Pleszewie
  39. Zespół Szkół Technicznych w Pleszewie
  40. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile
  41. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pile
  42. Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu
  43. Zespół Szkół  Zawodowych nr 1 w Poznaniu
  44. Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 w Poznaniu
  45. Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  46. Zespół Szkół Zawodowych nr 6 w Poznaniu
  47. Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu
  48. Zespół Szkół Komunikacji w Poznaniu
  49. Zespół Szkół Mechanicznych w Poznaniu
  50. Zespół Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu
  51. Zespół Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach
  52. Zespół Szkół Zawodowych im. S. Bobrowskiego w Rawiczu
  53. Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
  54. Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy
  55. Zespół Szkół Ekonomicznych imq. Maksymiliana Jackowskiego w Słupcy
  56. Zespół Szkół nr 1 os. Mielżyńskiego w Swarzędzu
  57. Zespół Szkół  nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach
  58. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie
  59. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie
  60. Zespół Szkół Technicznych w Śremie
  61. Zespół Szkół Rolniczych im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Środzie Wielkopolskiej
  62. Zespół Szkół Technicznych w Trzciance
  63. Zespół Szkół Technicznych w Turku
  64. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu
  65. Zespół Szkół w Wieleniu
  66. Zespół Szkół Zawodowych w Wolsztynie
  67. Zespół Szkół Nr 2 we Wronkach
  68. Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino we Wrześni
  69. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach
  70. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie

Instytucje współpracujące na rzecz realizacji projektu „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe”:
1.    Starostwo Powiatowe w Kościanie
2.    Starostwo Powiatowe w Obornikach
3.    Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
4.    Starostwo Powiatowe w Pleszewie
5.    Urząd Miasta Poznania
6.    Starostwo Powiatowe w Rawiczu
7.    Starostwo Powiatowe w Słupcy
8.    Starostwo Powiatowe w Wągrowcu
9.    Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
10.    Starostwo Powiatowe w Złotowie

Sygnatariusze listu intencyjnego AWT®

Sygnatariusze Listu Inntencyjnego AWT® z 2013r.

  1. Starostwo Powiatowe w Chodzieży
  2. Starostwo Powiatowe w Czarnkowie
  3. Starostwo Powiatowe w Gostyniu
  4. Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim
  5. Starostwo Powiatowe w Jarocinie
  6. Starostwo Powiatowe w Kaliszu
  7. Starostwo Powiatowe w Kępnie
  8. Starostwo Powiatowe w Kole
  9. Starostwo Powiatowe w Koninie
  10. Urząd Miasta w Koninie
  11. Starostwo Powiatowe w Kościanie
  12. Starostwo Powiatowe w Lesznie
  13. Miasto Leszno
  14. Starostwo Powiatowe w Międzychodzie
  15. Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu
  16. Starostwo Powiatowe w Obornikach
  17. Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim
  18. Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
  19. Starostwo Powiatowe w Pile
  20. Starostwo Powiatowe w Pleszewie
  21. Starostwo Powiatowe w Poznaniu
  22. Urząd Miasta Poznania
  23. Starostwo Powiatowe w Rawiczu
  24. Starostwo Powiatowe w Słupcy
  25. Starostwo Powiatowe w Szamotułach
  26. Starostwo powiatowe w Środzie Wlkp.
  27. Starostwo Powiatowe w Śremie
  28. Starostwo Powiatowe w Turku
  29. Starostwo Powiatowe w Wągrowcu
  30. Starostwo Powiatowe w Wolsztynie
  31. Starostwo Powiatowe we Wrześni
  32. Starostwo Powiatowe w Złotowie
  33. Forum Gospodarcze Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego Związek Pracodawców Prywatnych i Starostwo Powiatowe w Czarnkowie
  34. Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan

Sygnatariusze Listu Intencyjnego AWT®  z 2007r.

Uczelnie

  1. Politechnika Poznańska
  2. Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie
  4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu
  5. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
  6. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie
  7. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile
  8. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Instytucje

  1. Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu
  2. Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  3. Międzynarodowe Targi Poznańskie
  4. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu
  5. Polska Akademia Nauk
  6. Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej
  7. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  8. Urząd Miasta Gniezna
  9. Urząd Miasta Poznania

Organizacje społeczne

  1. Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  2. Zakład Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu
  3. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Rada w Poznaniu
  4. Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych Oddział w Poznaniu
  5. Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Poznaniu
  6. REFA Wielkopolska Stowarzyszenie ds. Badania Pracy i Organizacji Przedsiębiorstw
  7. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Poznań
  8. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Odział w Poznaniu
  9. Stowarzyszenie Razem dla Edukacji

Media

  1. „Echo Miasta”
  2. „Gazeta Wyborcza” Oddział Poznań
  3. Polska „Głos Wielkopolski”
  4. Radio „AFERA” 98,6 Rock FM
  5. Radio EMAUS
  6. Radio Merkury SA Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu
  7. Telewizja WTK i portal epoznan.pl
  8. TVP INFO Oddział w Poznaniu