04.10.2017

Raport – Kompetencje przyszłości

Będziemy próbować wspólnie z Devinem Fidlerem (IFTF) by dokonać swoistej oceny wpływu kompetencji przyszłości na innowacyjność przedsiębiorstw. Zderzenie dwóch nie tylko kultur ale także dwóch różnych instytucji może mieć tylko pozytywny wpływ dla przedsiębiorstw – tak zapewniała w listopadzie ubiegłego roku dr inż. Magdalena Graczyk – Kucharska, z Wydziału Inżynierii Zarządzania.

W wyniku przeprowadzonych warsztatów poprowadzonych przez Devin’a Fidler’a i naukowców zaangażowanych w inicjatywę Akcelerator Wiedzy Technicznej® powstał specjalnie opracowany raport dla firm zaangażowanych w warsztaty, które odbyły się na Politechnice Poznańskiej.

Swoją obecnością uświetnili wydarzenie przedstawiciele największych przedsiębiorców w Wielkopolsce m.in. MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o., FlexLink Systems Polska Sp z o.o., Volkswagen Group Polska S.A., Volkswagen Poznań sp z o.o. czy Solaris Bus & Coach.

Twórcami raportu są: dr inż. Magdalena Graczyk-Kucharska, dr inż. Małgorzata Spychała, dr inż. Marek Goliński i dr inż. Maciej Szafrański. Dzisiaj raport jest już dostępny dla szerszego grona odbiorców. Można pobrać go za darmo klikając TUTAJ.