Przedstawiamy pracownika Wydziału Inżynierii Zarządzania1

Poznajcie pracowników WIZ M.S. STR AWT

Przedstawiamy pracownika Wydziału Inżynierii Zarządzania1

Kolejną osobą z Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej , którą przedstawiamy Wam w cyklu Poznaj pracowników wydziału jest dr inż. Małgorzata Spychała – adiunkt Politechniki Poznańskiej na Wydziale Inżynierii Zarządzania.❗
Specjalizuje się zarządzaniem kompetencjami pracowników i menedżerów. Interesuje się zarządzaniem talentami i budowaniem ścieżek karier w przedsiębiorstwach. Prowadzi badania nad doskonaleniem systemów motywacyjnych i usprawnieniem komunikacji w zespołach pracowniczych. Autor wielu publikacji zagranicznych i krajowych. Członek wielu zespołów projektowych w kraju i za granicą.
Obecnie pracuje w projekcie „Czas Zawodowców BIS- zawodowa Wielkopolska, gdzie jest głównym specjalistą ds. relacji. Prowadzi panele dyskusyjne z ekspertami na temat kompetencji zawodowych. Moderuje wiele warsztatów z obszaru zarządzania zespołami, zarządzania komunikacją w organizacji i doskonaleniem kompetencji pracowników. Bardzo lubi pracować z kreatywnymi ludźmi, którzy ją inspirują i motywują do działań.
Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Motyl Integracja Międzypokoleniowa, w którym pomaga „budować mosty międzyludzkie”. W wolnych chwilach angażuje się w różne akcje charytatywne.