Eksperci WORKSHOP #3

Eksperci WORKSHOP #3

28 listopada widzimy się na WORKSHOP #3! Zaczynamy o godzinie 13:30, kiedy w całe wydarzenie wprowadzą Nas przedstawiciele z Wydziału Inżynierii Zarządzania:
 
dr inż. Maciej Szafrański – Kierownik zadań Politechnika Poznańska w projekcie Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska, Zakład Marketingu i Rozwoju Organizacji, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.
 
dr inż. Marek Goliński – adiunkt na Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej i Główny Specjalista ds. Relacji Czas Zawodowców BIS- zawodowa Wielkopolska
 
W części merytorycznej poruszone zostaną dwa zagadnienia:
„Spójrz na produkt/usługę oczami odbiorcy” – O skutecznym wdrażaniu produktu oraz projektowaniu komunikacji marketingowej, przez:
 
Natalia Kozanecka – Marketing Specialist w Concordia Design – zajmuje się działaniami marketingowymi w Lab150 oraz Concordia Taste. Copywriter oraz content manager z ponad 10-letnim doświadczeniem, pracowała w agencjach marketingowych oraz mediach. Tworzy strategie marketingowe oraz zarządza projektami. Zajmuje się również projektowaniem graficznym.
 
A także „Nowa Generacja Magii Motion Capture” – Rejestracja ruchu na najwyższym światowym poziomie przydatna w nauce, edukacji, rozrywce i biznesie, przez:
 
Michał Janowski – Entuzjasta analizy ruchu człowieka wykorzystującej technologię Motion Capture, zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym. Zwolennik wykorzystywania nowoczesnych zdobyczy technologicznych w różnych dziedzinach życia. „Emerytowany” reprezentant polski w tańcach elektronicznych. Czynny działacz dydaktyczno-naukowy w świecie cyfrowym. Szczęśliwie „zmęczony” tata trzech córek oraz kierownik „Mocap” w eN Studios w Poznaniu.
 
Serdecznie zapraszamy w godzinach 13:30 – 15:00 na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej lub zdalnie na transmisji live na naszym kanale na YouTube Przedsiębiorczy Zawodowcy! LINK