Eksperci panelu “Jak zwiększyć konkurencyjność własnej oferty”

panel

Eksperci panelu “Jak zwiększyć konkurencyjność własnej oferty”

Panel “Jak zwiększyć konkurencyjność własnej oferty” już 12.10.2022. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu naszych ekspertów z firmy Concordia Design:

Katarzyna Andrzejczyk-Briks

Historyczka sztuki, kuratorka i wykładowczyni historii sztuki i designu w School of Form, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie i Collegium Da Vinci w Poznaniu. Ekspertka zajmująca się analizą trendów i sygnałów zmian w zespole Concordii Design w Poznaniu. Ekspertka Programu Dostępny Design.

Wiedzę o zmianach wykorzystuje w pracy z projektantami i firmami do tworzenia nowych, odpowiadających na zmieniające się potrzeby i wartości użytkowników: produktów, usług i doświadczeń.

Wierzy, że wszystko, co zostało zaprojektowane, układa się w opowieść o nas – naszych potrzebach, lękach, aspiracjach i marzeniach, a projektując teraźniejszość wpływamy także na przyszłość. Dlatego zawsze warto zastanowić się, czy jesteśmy dobrymi projektantami przyszłości dla siebie, swoich potomków i planety?

Agata Broda

Kierowniczka Programu rozwojowego dla firm Dostępny Design, realizowanego przez Concordia Design Poznań i DGA S.A. Specjalizuje się również w planowaniu projektów inwestycyjnych i R&D finansowanych ze środków unijnych, m.in. dla branży meblarskiej, opakowaniowej, medycznej, robotycznej, dotyczących opracowywania i wdrażania nowych technologii, w tym również z uwzględnieniem aspektów dostępności, równości szans i niedyskryminacji użytkowników.

Katarzyna Rząsa-Frońska

Moderatorka i facylitatorka Design Thinking i Creativity+Thinking. Ekspertka Programu Dostępny Design. Specjalizuje się we wspieraniu projektów strategicznych (m.in doświadczenie w PMO strategii HR). Buduje pomosty między strategią HR, a strategią firmy. Pracuje z klientami nad rozpoznawaniem i współtworzeniem DNA organizacji i jej wartości z perspektywy potrzeb dzisiaj/jutro. Jej pasją są projekty, których efektem jest wypracowanie nowych rozwiązań, produktów i usług. Od kilkunastu lat współpracuje z największymi pracodawcami w Wielkopolsce – Volkswagen Poznań i IKEA Poznań.

Pasjonuje ją tworzenie modeli, które mają przełożenie na codzienność. Posiada doświadczenie w badaniu zadowolenia pracowników i pracy z kadrą menedżerską nad zmianą w tym obszarze oraz tworzeniem programów dla HiPo w organizacji.

Konsultant i moderator warsztatów. Ultrawizjoner, działa z ogromną energią, determinacją i przekonaniem, że niemożliwe zawsze jest możliwe – wg. niej, to tylko kwestia odpowiednich narzędzi i procesu. Prywatnie – gallupowy zbieracz – uwielbia kolekcjonować doświadczenia, posiada niezliczoną ilość folderów o nazwie „inspiracje”. Fanka dopamine dressing.

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu 12 października 2022 w godzinach 10:00 – 12:00 zarówno stacjonarnie w budynku Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej jak i na transmisji live na naszym kanale YouTube Przedsiębiorczy Zawodowcy! – LINK!