ABC Platformy

ABC Platformy

Platforma e-Learning stale się rozwija! Tym razem mamy przyjemność przedstawić Państwu uaktualnione ABC Platformy. Dodaliśmy dwa zupełnie nowe kursy w materiałach dla nauczycieli, a także odświeżyliśmy wcześniejsze materiały.

INSTRUKCJE MULTIMEDIALNE – W kursie znajdują się instrukcje dla nauczycieli z odpowiedziami: jak dodawać uczniów i grupy, jak przygotowywać ciekawy materiał np. gry interaktywne, jak sprawdzać i oceniać wiedzę uczniów, a także jak komunikować się z uczniami za pomocą platformy.

NARZĘDZIA E_LEARNING – W tym miejscu znajdują się narzędzia, które pomogą nauczycielom zbudować prezentacje, materiały on-line, gry dydaktyczne, mapy myśli, testy, formularze, nagrywać i edytować filmy i zdjęcia. Poza tym w prosty sposób pozwolą wygenerować kod QR, stworzyć krótki link do swoich materiałów oraz przekonwertować materiał do dowolnego formatu.

Dodatkowo w ramach odświeżania ABC Platformy, zostały zaktualizowane takie kursy jak: Poradniki metodyczne i Przewodnik oraz instrukcja zastosowania metod e-learning.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowościami ABC Platformy!